Izglītības iniciatīvu centra projekts INOVATĪVS SKOLOTĀJS – MOTIVĒTS SKOLNIEKS: SADARBĪBAS PIEEJA PROBLĒMU RISINĀŠANĀ

ErasmusPluslogoLOGO mazais

Projekta mērķis: attīstīt pedagogu kompetences, īpaši integrētās STEM (zinātne, tehnoloģijas, inženierija, matemātika) mācīšanas prasmes, balstoties uz sadarbības pieeju problēmu risināšanā (Collaborative problem solving - CPS) un pieredzes apmaiņu starp projektā iesaistītajām valstīm.

Projekta uzdevumi:

  • attīstīt pedagogu integrētās mācīšanas prasmes, balstoties uz CPS;
  • izstrādāt pedagogu tālākizglītības programmu un daudzveidīgus mācību materiālus;
  • dalīties labās prakses pieredzē skolēnu intereses palielināšanā par STEM un tehnisko radošumu, kritiskās domāšanas prasmju attīstīšanu, par iniciatīvu un uzņēmējdarbības kompetencēm, aktīvu ieguldījumu sabiedrības progresa veicināšanā.

Projekta partneri: 10 organizācijas no 8 valstīm. Projekta vadošais partneris - Lietuvas valsts Izglītības Attīstības centrs.

Projekta īstenotājs Latvijā: Izglītības iniciatīvu centrs (IIC)

Asociētie Partneri Latvijā:

  • Alūksnes novada vidusskola
  • Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskola
  • Valmieras sākumskola
  • Valmieras Valsts ģimnāzija

Kontaktinformācija: IIC projektu vadītāja Kristīne Liepiņa
e-pasts: 
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

t. 65235635

Vairāk informācijas IIC mājas lapā: www.iic.lv

Comenius projektā Rumānijā

Valmieras Valsts ģimnāzija – COMENIUS projektā Rumānijā.

Mēs, grupa VVĢ skolotāju, maija vidū piedalījāmies starptautiskā COMENIUS projekta seminārā Kas mēs esam? Rumānijas pilsētā Baija Marē.

Jans Amos Komenskis (1592 – 1670) ir skolotāju skolotājs, pedagoģijas zinātnes pamatlicējs, projekta pamatā ir viņa vairāk nekā 300 gadu senās un mūsdienās tik aktuālās idejas par mācīšanos darbībā un sadarbībā lietu un parādību dziļai un vispusīgai apjēgšanai, kad vairāk mācāmies nekā mācām.

Lasīt tālāk: Comenius projektā Rumānijā

Comenius projektā Lietuvā

Valmieras Valsts ģimnāzijas vizīte Lietuvā COMENIUS projekta ietvaros.

Kad vairums eksāmenu uztraukumi aiz muguras, VVĢ pārstāvji devās kārtējā projekta posma vizītē. Šoreiz ne tik tālu – uz Lietuvu, Sudovas vidusskolu, kas atrodas Lietuvas dienvidos pie pašas Polijas robežas. Kopā ar ģimnāzijas direktoru un angļu valodas skolotāju devās arī trīs skolēni – Krista Sprene un Sanita Sinka no 10.b klases un Toms Zariņš no 11.b klases. Varētu domāt, ka mēs jau visu par saviem kaimiņiem Lietuviešiem zinam, bet esot starp vietējiem, darbojoties projektā, tiekoties gan ar pedagogiem, gan ar skolēniem, mums bija iespēja atklāt daudz jauna un nezināma.

Lasīt tālāk: Comenius projektā Lietuvā

2011. Copyright © Valmieras Valsts Ģimnāzija. All rights reserved.
By: Fresh Joomla templates