Latvju bērni danci veda

Diploms Perkonitis

AFS Latvija pateicība

AFS

Pateicība

Pateiciba ZAAO

Apsveicam!

Apsveicam jaunievēlēto VVĢ skolēnu pašpārvaldes prezidentu Robertu Kārkliņu!

IMG 0684

Mecenāts Edvīns Samulis vienpadsmito reizi piešķir stipendijas izcilniekiem

Davis ZakisIzcilibas 18-186Kristine Peca

Jaunieši, kuri saņem Vītolu fonda administrētās stipendijas, jau skolas gados ir apliecinājuši savu mērķtiecību, centību un vēlmi apgūt zināšanas. Studējot viņi turpina aizsākto izglītošanās procesu, gūstot izcilus rezultātus.

Mecenāts Edvīns Samulis ir gandarīts par stipendiātu panākumiem un ik gadu apbalvo izcilākos fonda studentus sarīkojumā ,,Stipendija par izcilību’’. Šogad, 4. aprīlī, restorānā “Muusu” stipendijas tika piešķirtas vienpadsmito reizi. Sarīkojuma goda viesi bija kvantu skaitļošanas zinātnieks un Latvijas Universitātes profesors Andris Ambainis, Vītolu fonda dibinātāji Vilis un Marta Vītoli un bijušie stipendiāti Artūrs Paugurs un Inga Jonāne. Artūrs strādā par robotikas inženieri uzņēmumā SIA “MikroTik”, bet Inga Latvijas Universitātes Cietvielu fizikas institūtā. Abi jaunieši studijas turpina doktorantūrā.

Šogad stipendijas par izcilību saņēma 15 studenti no Liepājas Universitātes (LiepU), Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA), Ventspils Augstskolas (VeA), Rīgas Stradiņa universitātes (RSU), Daugavpils Universitātes (DU), Latvijas Universitātes (LU). Edvīna Samuļa lielo balvu - 300 EUR stipendiju saņēma Rīgas Stradiņa universitātes, studiju programmas “Zobārstniecība” 4. kursa students Dāvis Rūdolfs Zaķis no Valmieras.

200 EUR stipendiju saņēma 3. kursa studenti Ieva Radiņa no Jēkabpils (DU, “Dizains”), Liene Vilne no Smiltenes (LU, “Matemātiķis-statistiķis”), Viktors Andžāns no Krāslavas (DU, “Tiesību zinātne”), Karina Bluka no Aglonas (RTA, “Pamatizglītības skolotājs sākumskolā”), Elīna Pavlovska no Rīgas (LU, “Fizika”), Dāvis Zavickis no Rīgas (LU, “Fizika”), Edgars Pankratovs no Liepājas (LiepU, “Matemātika, fizika un datorzinātne”), Kitija Mikalaucka no Vecumniekiem (LU, “Pirmsskolas izglītības pedagogs”).

Savukārt, 2. kursa studenti saņēma 100 EUR stipendiju: Henriks Emerbergs no Ventspils (VeA, “Biznesa vadība”), Valts Krūmiņš no Siguldas (LU, “Fizika”), Kristīne Pēča no Smiltenes (LU, “Baltu filoloģija”), Agneta Ormane no Liepājas (LiepU, “Informācijas tehnoloģija”), Reinis Buneris no Talsiem (LU, “Ekonomika”), Normunds Ralfs Strautnieks no Rīgas (LU, “Fizika”)

Lasīt tālāk: Mecenāts Edvīns Samulis vienpadsmito reizi piešķir stipendijas izcilniekiem

2011. Copyright © Valmieras Valsts Ģimnāzija. All rights reserved.
By: Fresh Joomla templates